بیت پی

بیت پی 

بیت پی یکی‌از شایسته ترین درگاه پرداخت های اینترنتی واسط و منحصربه‌فرد میباشد که کار خود را اولِ شهریور 95 آغاز نموده است. بیت پی به عبارتی پی لاین دیرین میباشد که عمر متعددی درین حوزه داراست. بعداز اشتباهات فیلترینگی که برای وب سایت های درگاه واسط پرداخت افتاد با اسم دیگری در سال 95 کار خود را آغاز کرده اند و به جرئت می توان اظهار‌کرد سرویس ها خوبی را به یوزرها اینترنتی ارائه می‌دهند.

یکی مزیت های ویژه بیت پی ارائه درگاه منحصر از طرف خزانه ملت میباشد. بیت پی برای وب سایت های معتبری که تراکنش های بالایی در ماه دارا‌هستند درگاه منحصر به فرد با اسم برندشان ارائه می‌دهد ولی کارمزد زیادی هم نمی گیرد. بیت پی برای درگاه های منحصر به فرد تنها یک درصد کارمزد اخذ می‌نماید. کارمزد درگاه واسط 0.5% با سقف 5,000 تومان هست و کارمزد درگاه بدون واسطه 1% با سقف 10,000 تومان میباشد.

تسویه اکانت سریع به نحوه کارت به کارت و پایا از سایر مزایای درگاه پرداخت اینترنتی بیت پی میباشد. هر دوره از شبانه روز که بخواهید می‌توانید درخواست تسویه اکانت بدهید و در کمتر از چند ساعت در شیوه پایا مبلغ مورد نظر به اکانت شما واریز میشود.

از معایب وب سایت بیت پی نداشتن دکمه پرداخت یا فاکتور پرداخت به طور غیروابسته میباشد. البته به صورت کلی می قدرت بیت پی را یکی‌از مطمئن ترین درگاه های واسط پرداخت اینترنتی دانست.

مزایا

  1. تسویه اکانت سریع و به موقع
  2. پشتیبانی بسیار خوب
  3.  ارائه کیف پول برای یوزرها
  4. ارائه درگاه منحصر از خزانه ملت
  5. راه اندازی آنی اکانت کاربری و درگاه وبسایت
  6.  کارمزد کم روی درگاه بی واسطه 

معایب

  1. امکان صدور فاکتور وجود ندارد